Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (259 komentářů)

Lucik, (27. 08. 2011 08:54) Reagovat
Vše, co tady čtu, přesně vystihuje moje stavy.. Před 11 lety jsem měla velké zdravotní potíže, neustálý problém v krku, asi patery antibiotika za sebou, nakonec mi zjistili, že se mi vytvořila alergie na Streptokoka Beta h-mol, kterého mám stále v těle - má prý klidové období a pak období, kdy zlobí.. V té době jsem otěhotněla, už mám 3 děti, ale bylo to (a stále je) neskutečně náročné.. přesně jak zde píšete - měsíce klidu a pak naprostá totální vyčerpanost, únava, nespavost, nervozita.. Mé potíže se tisíckrát zhoršily, mám alergie snad už na všechno, dále náběh na astma, latentní tetanie, insomnie - patří mezi spánkové poruchy a znamená nemožnost dosáhnout adekvátní kvantity a kvality spánku. Mívám období záchvatů, kdy nemůžu dýchat, celá se třesu.. a to se opakuje mnohokrát za den, někdy i po 15 min. Je mi 32 let, ale přesto beru obrovské množství léků.. Když jsem byla v květnu na operaci s nohou, lékaři na mě hleděli, k čemu to proboha všechno beru.. připadala jsem si jako v ZOO, kdy se na mě chodili všichni lékaři dívat a každému jsem musela znovu a znovu vysvětlovat, který lék na co beru.. Jsem moc ráda, že jsem objevila tyto stránky, protože mám konečně pocit, že mi někdo rozumí, jak se cítím.. a já naprosto rozumím, jak se cítíte vy.. Přeji vám všem co možná nejdelší období klidu :-)
martina, (11. 09. 2011 12:04) Reagovat
Ivane,v tomto se moc mylíš. Mám ´únavák 18 let, takže o tom mohu něco říci. Opravdu to není něco ,co si vymýšlíme nebo se nechceme vzchopit, to bys pochopil jen kdybys to měl. Já tedy při tom vychovala pro společnost 3 slušné děti, všichni mají VŠ vzdělání, ale bylo a je to utrpení, které zdravý nepochopí. A teď bohužel už nemám ani den, kdy by mi bylo lépe, vše dělám s naprostým vyčerpáním, bolesti....
martina, (11. 09. 2011 12:18) Reagovat
Zdeňk, nevzdávej to,mám ús 18 let, je to hrůza, když řeknu lékařce, že nevím jak dlouho to ještě vydržím, řekne, ale jděte..kdo nemá nepochopí. U mně - čím méně léků, tím lépe, mám alergie na hodně věcí. Teď zkouším ode dneška něco nového napíši, jak to funguje, už před lety mi to jeden lékař řekl, zkusit to vyzkoušet... mám rodinu, ale stejně na to vše jsem sama, prostě není vidět ta zasádrovaná noha, tak kdo by řekl, že něco člověku chybí, když se celý život neskutečně dřel...nemáte někdo zkušenost s klinikou GHC Praha? Jak to bylo v TV. Bude to hodně peněz, ale kdyby pomohli? Co já za těch 18 let vyzkoušela léčitelů....jen peníze jsem dala a nic..prostě někdy bylo lépe, teď bohužel není ani den, kdy by bylo lépe, držte se lidičky a někdy napište, zdravím všechny na teto diskusi.m.
Martina, (15. 09. 2011 11:32) Reagovat
Od jednoho lékaře, který CFS má, jsem vyzkoušela Anopyrin, užívejte opatrně, někdy to zabralo. Nebo trošku pomůže i půlka Lexaurinu 3 mg a půl paralenu.Pokud Vás mohu trochu utěšit, moc dobře vím, co to obnáší. Ten lékař řekl. že mu také okolí nevěří. Držte se, lidičky. Nechce to nachladnutí, psychické a fyzické přetížení...
jarka, (20. 09. 2011 13:15) Reagovat
dobrý den byl by někdo tak hodný a dal mi kontak na nějakého lékaře,který se zabývá touhle nemocí v mém okolí se nikdo semnou o ús nechce bavit a nic řešit děkuji :)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Únavový syndrom.cz
Kontakty