Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (259 komentářů)

Tom, (14. 11. 2011 18:41) Reagovat
Díky za tohle forum o unavovem syndromu, našel jsem tady cenné podněty.
Stáňa, (24. 11. 2011 15:28) Reagovat
Majko, máš pravdu já CFS onemocněla před 13 lety - skoro 8 let jsem byla mimo veškeré dění - 5 let jsem moc nechodila ven, jeden rok skoro vůbec - muž mě musel nosit. Nevstala jsem, nemluvila, ztráta paměti, orgány selhaly - hrozné, hrozné - púomohla mi alternativní léčba, ale byla to dlouhá cesta - hodně moc, moc - dost peněz to stálo. Ale stálo to na nějaký ten rok zato. Letos jsem onemocněla 4 virózy a angínou a vida v květnu zjistěny plicní chlamýdie a únavák je zde, jak vystřižený a vzhledem k tomu, že je mi o 13 let víc - tak bych řekla, že i hůře to snáším - jsem nešťastná - únava mě přímo sžírá - jestli i ty "chlamky" dělají peklo v těle - pravděpodobně ANO. Držme si navzájem palečky a musíme bojovat, za každý hezky prožitý den - kdyby chtěl někdo napsat - ráda si písnu - standul@seznam.cz
Stáňa, (24. 11. 2011 15:32) Reagovat
Vyzkoušela jsem mnoho metod , mnoho přípravků, sjezdila několik doktorů, pak léčitelů apod. Prostě jsem vyzkoušela, co se dalo - úpak se stal zázrak a já asi 2 roky fungovala úžasně - plná energie, optimismus - ale je fakt, že jsem pak začala pracovat víc jak na 100% - byla jsem šťastná, že jsem se mohla vrátit do pracovního procesu - přepískla jsem to....tak všichni POZOR!!!!!!!!
Jana, (28. 11. 2011 15:19) Reagovat
Dobrý den, v rámci plnění školních povinností si mám vymyslet cvičební jednotku pro osoby (sportovce) trpící chronickým únavovým syndromem.Poradíte mi někdo, jaké cviky jsou nejlepší? Popřípadě, jak začít zahřátí, co má obsahovat hlavní část a co závěrečná?Moc děkuji za rady.
Hanka, (01. 12. 2011 17:08) Reagovat
Lidičky,mě je zle a nemám sil už dva roky.Doktoři mě honí sem a tam...vlastně po dvou letech kdy běhám po doktorech..jediné co jsem nabyla je dojem, že jsem hypochondr.Jen z výčtu ..bolí mě klouby tak že někdy nevstanu,zničehonic mě zduří uzliny a mám je velké jak mandarinka,tachykardie arytmie..mám i za sebou katetrizaci bez výsledku,už ani nemám kamarádky..nezvládám nic.Teď bojuji v práci..už nemám sil.Když je mi nejhůř..musím si vyžádat neschopenku na silu co je teď po dvou letech poprvé.celou dobu to řeším dovolenkama..asi to bude únavový syndrom..já už fakt nemůžu.Budu ráda když mě někdo poradí co dělat...k doktorům už snad ani nejdu..mám pocit že jen otravuju.Při mojhí váze zhubnu vyloženě únavou a tím spojeným nachutenstvím na 45 kg a doktor mě řekne ať víc jím..to je zdravotnictví...nevím co dělat.Jíte na to někdo Geratam??já ho užívám asi pět let..kdy mě tato únava začla poprvé klátit a dnes už mě nasabírá...spím někdy i 16 hodin v kuse bez jídla,pití..jen spím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Únavový syndrom.cz
Kontakty